من و اشباح اطرافم

خانم <ن> یه اسطوره ی اعتقادی بود برای هر کسی که تو مدرسه ی ما درس میخوند شاید حتی متریالیستهامون هم الان وقتی حرف میزنیم برای چند لحظه یادش میفتن بهانه ی یادآوری اون روزها یکی از آرزوهای خانم <ن> شد که میگفت میشه یه روزی من بدون شنیدن متلک ازمیدون تجریش تا هرجای ولیعصرو که دلم خواست پیاده راه برم ؟ الان دوشبه خانم <س> (یعنی من!) میره روی تراس ستاره ها رو تا اونجایی که میبینه میشمره و به این فکر میکنه که میشه که بشه که یه شبی آدم بدون نگرانی زیر این آسمون خوشکل قدم بزنه!

آقای <م> واقعا بد اخلاق بود انقدر که گاهی به بعضی از مریضها یواشکی اطلاعات میدادم تا باهاش درگیر نشن!نمیدونم کجا خوندم که از بعضیها <کردنها> و از بعضیهای دیگه <نکردنها> رو باید یاد گرفت !

خانم<س>  ٣ روز بود که آشغالها رو با سطل بیرون گذاشته بود و یادش میرفت سطل رو برگردونه ، امروز وقتی صدای آشغالانسی رو شنید به اولین چیزی که فکر کرد این بود که خانم <ف>(صاحبخونه) هر روز صبح که میخواد بره به طرف مدرسه احتمالا اونو وسط کلی پوست پرتقال و تفاله ی چایی تصور میکنه و حالش بد میشه!

خانم<ط> آدم عجیبی بود . در عرض یک ماه تمام جزییات زندگی کاری، درسی و از همه جالبتر عاطفیشو برای ما رو کرد و عجیبترین تصویر ذهنی که از اطرافیان شنیدم رو از من یعنی خانم <س> برای خودش ساخت ، گاهی بعضی آدمها انگیزه ای هم بهت نمیدن که اشتباهاتشونو اصلاح کنی ! خانم <ط> به همون سرعتی که اومد محو هم خواهد شد ولی گاهی حرف مامان خانم <س> آدمو به فکر میبره:"آدمهایی که خیلی حرف میزنن علاقه ای ندارن که مورد سوال قرار بگیرن!"

خانم<س> تازگیها گرایشات تحصیلی غیر مترقبه ای به رشته ی جراحی و ضمایم و تعلیقاتش پیدا کرده که امیدواره هرچه زودتر تصمیمی بگیره و این گرایشو از معلق موندن نجات بده!

پ.ن. بخش رادیو خوش استقبال به نظر میاد... فردا تعطیله!

پ.ن. راجع به دزد چی فکر میکنین؟شاید بعدا یه پست راجع بهش نوشتم!

پ.ن.اینها تراوشات ذهنی خانم<س> در یک مود پست-امتحان میباشد!

 

/ 4 نظر / 17 بازدید
شیر سارا

سلام علیکم بر هم نام عزیز و دوست داشتنی ام . خوبی. به من ببخش اینکه بهت سر نزدم . بهونه اوردن هم فایده نداره ..ولی خب بزار دو تا بهونه بیارم ...اول اینکه پره دارم [ناراحت]دوم اینکه خب تو که یه بار سه تا سه تا اپ می کنی یه بار شیش ماه شیش ماه اپ نیم کنی ..خب تکلیفمون معلوم نیست ابجی ![نیشخند] خب بسه دیگه بهونه . والا ما که هچی از این اشباح سر در نیاوردیم فقط خوشحالیم که یه خانم س مثل ما می خواد یه تکونی به جراحی بده !!‌[زبان][نیشخند]جراحی خیلی رشته خوبی می باشد. ! اگر این خانم س احیانا شما می باشید خوب می کنید. رئیس بزرگ میگه ما بایدمتخصص اطفال شویم ولی ما میخواهیم جراح شویم اونم دیوونش![چشمک] رادیوی ما هم بد نبود...امتحانش که دیدی خیلی توپ بود!

شیر سارا

راستی مرسی که برای پدر رئیس بزرگ ما دعا می فرمایید. [گل][ماچ]

medlogger

نقدی زودرس بر پزشکی و زندگی! http://medlog.blogfa.com medlogger@gmail.com

امیر

سلام. وبلاگ جالبی دارین. بهتون تبریک میگم. خوشحال میشم به منم سر بزنین اگه دوست داشتین تبادل لینک کنیم منو با اسم "عصر مطلب" لینک کنین و توی نظرات وبلاگم بهم بگین که لینکت کردم با تشکر از شما