من یک کدو تنبل !

-قلب بهتر از عفونی نبود شایدم هرچیزی که میگذره راحتتر بنظر میاد ولی یه چیزو مطمئنم لبخند در بخش قلب یک معجزه است!!!!!
-گاهی فکر میکنم اینکه میگن فلان کس با شغلش بدنیا اومده یه حقیقته و وای ازون وقتی که مجبوری کسی رو تحمل کنی که بدجوری ازون توانایی ذاتی دوره !
-روزی میلیونها تن انرژی منفی از طرف ناتان ٬ تیتیان و رفیق شفیق به سوی من حمله ور میشه و من همچنان با این امواج مبارزه میکنم تا کی نمیدونم ... دیگه تقریبا مطمئنم آرامش زمستونی همه بهتر از این طغیان بهاریه !
-نمیشه این علامتهای تعجب رو نزارم مخصوصا که تو برگه های سیر بیماری بدجوری با خودم درگیرم که همچین سوتی ندم ... :ی
-به این نتیجه رسیدم که آدمها با مجموعه ای از سوتفاهمات از رفتارهای همدیگه زندگی میکنن و با این سوتفاهم ها خوشحال یا عصبانی یا غمگین میشن ... انگار هرچی حرفها گفته نشن همه راحتترن ... حالا واقعا آسمون همه جا همین رنگیه؟
-عجیب علاقه ای داریم فقط برای اینکه حرفی برای گفتن باشه هر بلایی که دلمون میخواد سر ذهنیت آدمها از هم بیاریم !!!!
-خطهای بالا رو که خوندم دیدم انگار خیلی از دنیا شاکیم ... ولی بیشتر دلم میخواست این برداشتها ثبت بشن تا بعدا بدونم از کی به نقاط عطف نزدیک شدم
-امروز در جریان مباحثات اینترنهای محترم در جریان ردوبدل پز در مورد اکسترنها من از طرف اینترن گرامی «اکسترن رادیواکتیو » نام گرفتم ٬ شاید منظورش این بود که دیگه شورشو در اوردم ولی اشکالی نداره من میزارم به حساب تعریف !!!
- دلم میخواد جمله ی تکراریه مورد علاقمو بنویسم ؛ «براستی که ابلهان انسانهای خوشبختی هستند ٬ زیرا که هرگز پی به تنهایی خود نمیبرند ! »
پ.ن. این روزها فرکانس احساس تنهاییم بیشتر شده با اینکه وقتم کمتره برای احساس کردن!امیدوارم نشونه ی بزرگ شدن نباشه...
پ.ن. خیلی تنبلم باید به خودم قول بدم زودتر آپ کنم !

/ 8 نظر / 16 بازدید
مجید

خانم دکتر فرکانس هات تازه داره با فرکانس های من نزدیک می شه [نیشخند][قلب][چشمک]

آی دیانا

سلام! فرکانس های تنهایی!تعبیر جالبی بود... یه موقعی آدمی در میان جمعی تنهاست... یه موقعی آدمی دور از جمع تنهاست......... من این عکس دختر خانوم وبلاگتونو دوست دارم! دل خویش را بگفتم چو تو دوست می گرفتم نه عجب که خوب رویان بکنند بی وفایی

گل داوودی

ادماییکه انرژی مثبت بدن کمن. ناراحت نباش! من درد مشترکم!

سوده

چند مورد از حرفات من رو به فکر فرو برد...! دیدم که دقیقاً همینه... و جالبه که بین این همه سوء تفاهم ته دلای همه مون یه چیزه... اما اون چیزی که این وسط پرده ای شده روی تموم اون چیزهایی که هست، خیلی قدرتمنده انگار...

آی دیانا

سلام! وای دعای خیلی قشنگیه... می دونی از اون دعاهای پر محتوا و به زبان ساده است....سهل و ممتنع.... دعایی است که شب های ماه رمضان می خونن... یعد از اون تعریف ها و ...خواسته هایی مثل زیارت حج...حور العیین و ...هم مطرح می شه... در کل به نظرم دعای شادیه...[گل] من خیلی به وجد اومدم از تصمیمتون (به همین سادگی)بیشتر هم به عربیش نگاه کن نه ترجمه هایی که ازش گذاشتن.. یه سری مفاهیم هست که نمی شه مشابهش رو توی زبان دیگه پیدا کرد... من وبلاگتونو لینک می کنم....[گل] راستی نابرام یعنی چی؟

علی

با سو تفاهم ها موافقم با تنبلی شما هم [نیشخند] یعنی ملاک تشخیصی ابلهیت!!! حس تنهایی هست؟![سوال]

پدر

تنبل که نمی‌دونم.ولی تلخ شدی...چرا؟