زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم...

-زندگی همیشه درس میده و گاهی بیشتر... شاید بهتره بگم یه نمودار توزیع زنگوله ای وجود داره برای تراکم درسهایی که میگیریم و یه پیک خاص زمانی وجود داره که اگه بهش خوب توجه نکنی رو بقیه ی پارامترهای باقیمانده ی رسیدن به آرامش ( نه در حدی که میخوای که در حدی که توانایی ایجادشو داشته باشی ) در طول این عمر نه چندان طولانی اثرات بدی میگذاره ... یه جایی شنیدم که هر روز صبح آهوها با این هدف بیدار میشن که سریعتر از سریعترین شیرها بدوند تا بتونن زنده بمونن و اون شیرها با این هدف که سریعتر از سریعترین آهوها بدوند تا بتونن چیزی برای خوردن داشته باشن و از گرسنگی نمیرن ... جای دیگه هم خوندم که کلید خوشبختی تو یه جمله است که باید همیشه تکرارش کنی : " این نیز بگذرد " ... همه ی شنیده ها وقتی معنی دار میشن که تجربه کنی و این 17 روز اولین بخش اکسترنی  برای من سراشیبی به طرف قله ی منحنی شد که امیدوارم شیبش زیاد باشه تا طولش !

- وقتی هی سعی میکنی که کوچکترین بدجنسیهای رفتاریتو هم کمرنگ کنی همچین گیر کمپلکس های شخصیتی عجیب و غریب میفتی که فکر میکنی زندگی با اون دوست کلاس اولیت که تو صورتت نگاه میکرد، بهت میخندید و صدایت میکرد "چهارچشمکی " چه راحت بوده و تو اون موقع نمیفهمیدی!!!

-هیچ و باد است جهان؟گفتی و باور کردی؟کاش یک روز به اندازه ی "هیچ"غم بیهوده نمیخوردی!کاش یک لحظه به سرمستی بادشاد و آزاد به سر میبردی!

 پ.ن. نمیدونم شعر از کیه!

پ.ن. دارم سعی میکنم از عفونی خوندن ، بودن و دیدن لذت ببرم ... حتی با این همه اعلام تاریخ انقضا !

/ 7 نظر / 18 بازدید
گل داوودی

سلام سارای عزیز! ممنون از تبریکت! پس ازین به بعد باید تند تند بیای[چشمک] لینکتو گذاشتم[لبخند]

مجید

این نیز بگذرد !!!!!!!!![چشمک][گل][گل]

نیلوفر

موافقم با ( همه ی شنیده ها وقتی معنی دار میشن که تجربه کنی ....) [گل][گل][گل]

پریش

سلام خوشبختی هماهنگ کردن شرایط با آرزوهاست و فقط در اختیار خودمان است نه در دست دیگران

هوس مبهم

بدبختیش اینه که زندگی اول ازت امتحان میگیره و بعد که رد شدی تازه میفهمی که چه درسی قرار بود که بفهمی

هوس مبهم

بدبختیش اینه که زندگی اول ازت امتحان میگیره و بعد که رد شدی تازه میفهمی که چه درسی قرار بود که بفهمی http://esoterictemptation.blogspot.com/

کاوه

سلام خانوم دکتر[لبخند] نوروز رو بشما تبریک میگم و امیدوارم سال جدید براتون سرشار از تندرستی و کامیابی باشه[گل]