Blog . Profile . Archive . Email . Design by .نابرام

-یادم میاد توی اون سن و سالی که همه ی بچه ها دوست دارن دفتر خاطرات داشته باشن منم چندین بار سعی کردم یادداشت روزانه بزارم از همه ی چیزای خوب و بد ، دوست داشتنی یا ناراحت کننده و ... و باز یادمه از روزی که اومدم اینجا و شدم دانشجو - اون چیزی که مدتها به نظرم رسیدن بهش ته دنیا بود - تصمیم گرفتم فکرهام و بهتره بگم قضاوتهام رو بنویسم که بعدا با خوندنشون ببینم چی بودم و چی شدم ! نقطه ی مشترک همه ی این تصمیمات این بوده که هیچوقت نتونستم طولانی مدت ادامشون بدم ! شاید یه دلیلش اینه که واقعا نوشتن اون سرعت و دقت ثبت رو که دلم میخواست برام نداشته ، خواسته ام که منم با نوشتن «باشم » ولی باید اعتراف کنم که راه « بودنم » ، نوشتن نیست ، همه ی اینارو گفتم که برسم به اینکه دلیل تنبلی در آپیدن من ، ریشه در کودکی داره! ( اختلال در فرم تفکر : حاشیه پردازی !!!     اختلال محتوا : بگذریم ! )

-قرار بود این بخش کلی حرف وبلاگی داشته باشه ولی الان بخش تموم شده و من هیچ نوشته ای ندارم! شاید فکر نمیکردم رشته ای که جز محبوبهام بود اینجوری از آب در بیاد ! الان تقریبا مطمینم که نمیتونم روانپزشک خوبی باشم ! و همه چیز برمیگرده به بی جنبگی من در افتراق بین empathy   و sympathy و خوب این یه  زمینه ساز بستری میتونه باشه خودش ! ما همینجوری به مطالعات غیر کلینیکی خودمون ادامه بدیم بهتره !

-یکی از نکات جالت اینه که تو هیچ بخشی اینهمه رزیدنت فارس وجود نداره و هیچ بخشی این همه قایم به کلام و زبان نیست ! شاید من انقدر ندونم ولی به نظرم یه کوچولو باید نگاه ها به این رشته و شیوه های مرسوم درمانی عوض بشه ...

- و اما ... امتحان عفونی ... دیگه اسم امتحانم اون جذبه ی کافی رو نداره بس که امتحان دادیم ولی به هر حال امیدوارم این یکی هم به خیر بگذره... جدا ٧ سالم آخه شد دوره؟۴ سال واقعا بسه!

-تو نمیدانی          فرشته ای که من در پس پرده های چشمانم ترسیم کرده ام

فرشته ایست بیتا

و منیتوانی ببینیش

که دیدن بزرگیش را چشمان کوچک من بسنده نیست

بر بلندای آسمان ایستاده

و ابرها را با سرانگشتان از سرخوشی تکه تکه میکند

و برای قلبم نوای دوستت دارم سر میدهد

پ.ن. جالبه که سن من سوال برانگیز شده! ولی من واقعا ٢٢ سالمه ! انقدر پیر شدم یعنی ؟

پ.ن. دکتر ف . فرمودن عشق یک پروسه ی pathologic ه و ما نفس راحتی کشیدیم که هنوز سالمیم ! مشکل از بقیه است !

نوشته شده در ۱۳۸٧/٤/۱٤ساعت ۱٠:۳٩ ‎ق.ظ توسط sara نظرات () |


Design By : Night Skin