Blog . Profile . Archive . Email . Design by .نابرام

-اگه خوشبختی یه امر نسبی باشه و اگه بشه به غیر از بستنی از یه طریق  دیگه مراکز کورتیکال احساس خوشبختی رو تحریک کرد مسلما اون طریق از سر گذروندن یه امتحانه!به قول ناتان اگه خیلی هم بدبخت باشی اون یه بعدازظهر برات فوق العاده است ... با اینکه رفیق شفیق با به پا کردن یه شر جدید نگذاشت من بتونم از شروع آفتابهای زمستونی لذت ببرم! فقط ۲ تا کورس

-مدتها بود دچار هیجان نشده بودم ولی یکی ازون  اتفاقات استثنایی زندگیم تا حدود سالگرد تولد آینده ام در شرف وقوعه! فقط احتیاج دارم چیزایی رو که میخوام رو یه کاغذ بنویسم و بچسبونم به سقف بالای تختم!!! this is the secret

 - ... فکر میکنم بدترین بخشهای ممکن رو قبل از امتحان کورس٬ گروه ما رفت! ریه ٬ قلب و گوارش ! ریه بر خلاف تصور ما از دکتر ن خوب گذشت و برعکس همه ی سمپاشی های اکسترنهای محترم در مورد اینکه هیچ اتندی ساعتها رو فول نمیاد تا این لحظه همه ی کلاسها کامل برگزار شده و جالبتر اینکه ما دقیقا همون سوالاتی رو باید جواب بدیم که رزیدنتها ! و به این نتیجه رسیدیم که در این سیکل دانشجو خراب کنی تنها راه نجات اینه که گاهی بمونیم اورژانس و case ببینیم... بخش قلب واقعا سرگیجه آور بود و من از بس سمع قلب کردم همه جا توهم s3 , s4 شنیدن دارم! گروهمون پدیده ی قلب معرفی شد و ما واقعا توی یک هفته یه بار دیگه قلب پاس کردیم و امتحان آخرم که سمع و تشخیص یه مریض virtual بود در کمال شجاعت گذشت و من بسیار در پوست خودم نمیگنجم که تشخیص درست گذاشتم! از تمامی اتفاقات(تا این لحظه) بدترین تصویر ورود به بخش گوارش بود و اونم شروعش با یه خانم آژیته که به زور اندوسکوپیش میکردن!ناتان و تیتیان که کلا از ورود به پزشکی انصراف دادن ولی من و رفیق شفیق با پررویی تمام سعی کردیم یه چیزایی یاد بگیریم!خوب ظاهرا من نمیتونم برای فوق تخصص به گوارش فکر کنم!!!اصرار نکنین لطفا!!!

-جالبترین نکته تو بخش برای معاینه این التماس به مریضاست! بعضیها انقدر استقبال میکنن که آدم نمیدونه چند بار معاینه شون کنه! ازون طرف بعضیها آدمو مییییکشن! جالبترینش یه پسر ۱۵-۱۶ ساله با تشخیص کوارکتاسیون آئورت  بود که روز اول ورود دکتر ع برامون توضیح داد و ما به خاطر تداخل زمانی با یه گروه دیگه سمعو گذاشتیم برای روز دوم... روز دوم از لحظه ی وارد شدن همه دنبال این نوید آقا میگشتن ... خلاصه یه ۲ ساعتی ما چرخیدیم تا دوباره برگردیم جراحی مردان ... در نهایت اینترن بخش لو داد که بنده ی خدا تو WC قایم شده از ترس ما!!! و این تجربه ای شد برای آینده که وقتایی که آقایان فراری رو میخوایم معاینه کنیم پسرای گروه رو بفرستیم تا هروقت  مریض رو گیر انداختن به ما هم خبر بدن!!! و البته برعکس...

-حتی در بدترین شرایط احساس تنهایی و دپرسیون هم نشده که به این فکر کنم که تلفن راه خوبیه برای تمدد اعصاب ... و به عنوان کسی که یه عمره با این همه دوست دختر طرف بودم نتونستم این کاربرد تلفن رو درک کنم... تو شروع هر دوستی هم همیشه با این مشکل روبرو هستم تا طرف مقابل عادت کنه که من از تلفن برای حال و احوال پرسیدن کسی که ۵-۶ ساعت پیش ( حداکثر ) سالم و سلامت دیدمش استفاده نخواهم کرررد ... ولی این وسط یه چیزی هست که واقعا دوست دارم تجربه اش کنم و اونم اینکه بهم مهلت داده بشه که واقعا  از صمیم قلب احساس دلتنگی کنم برای یکی از دوستام و با علاقه اون گوشی رو بگیرم دستم!

- ( Communicate Any way Any how )

When u feel all alone

and the world has turned its back on u

give me a moment plz

to tame ur wild wild heart!(Savage Garden)

(in the memory of the great days  & the first time i heard this song)

نوشته شده در ۱۳۸٦/۸/٢۳ساعت ۸:٢٠ ‎ب.ظ توسط sara نظرات () |

-نمیدونم از کدوم یکی بگم ٬ ازونیکه بعضی روزا سر و کله اش پیدا میشه و همیشه موهاش انگار پوش داده اس و دیدنش برام یه جورایی خوش شانسی میاره !!! یا ازونیکه همین که پامو از در میگذارم بیرون با اون هیکل گرد و قلمبه و چشمای سبز روشن لج آور اول به دستام و بعد به صورتم زل میزنه وقتی میبینمش میفهمم همه ی دلا بهم راه دارن و اونم همونقدر که من ازش خوشم نمیاد از من بدش میاد!! شایدم باید ازونی بگم که شبا که از کتابخونه بر میگردم عین نگهبان شب چشماشو تیز کرده و نمیدونم واقعا منتظر چیه ولی صلابتش واقعا آدمو تحت تاثیر قرار میده ! شایدم اونیکه دیروز هرچی قیافه گرفتم و صدا درآوردم از رو نمیرفت و مجبورم کرد از راه فیزیکی وارد عمل شم !!! باور کنین دیگه کار دیگه ای نمیشد کرد !!! به هر حال اگه من یه روز تصمیم بگیرم تنها زندگی نکنم یا زوج اختیار کنم یکی از علل مهمش این پروسه ی مسخره ی آشغال دم در گذاشتن و این گرررررربه هاااااان!!!!!!!!

-نمیخوام جمله امو با گاهی شروع کنم ولی خوب کی گفته همه ی چیزای تکراری بدن؟به هر حال گاهی یه مکالماتی پیش میاد که از شدت ناباوری یا شایدم ناراحتی که خودتم هنوز درکش نکردی برای یه مدتی نمیفهمی حرفی که شنیدی چه جوری بر تو نازل شده و این ازون وقتایی هست که شاید مدت مدیدی به خودت بد و بیراه میگی که ای کاش یه اپسیلون در امور خاله زنکی تبحر بیشتری داشتی و طرف رو با دو جمله بر جا میخکوب مینمودی! به هر حال به قول دکتر س اگر را با مگر تزویج کردند برآمد کودکی ای کاشکی نام!!! یه چیزایی باید تو وجودت باشه اگه نباشه هیچ کاریش نمیشه کرد خودتو نکش سارا جون!!!!!!!

-خیلی وقته میخواستم اینو اینجا بگذارم ولی نه با عنوان به یادش؛ ولی آدم باورش میشه که تنبلی عناوینم تغییر میده ؛

این روزها که میگذرد شادم

زیرا یک سطر در میان آزادم

و میتوانم هر طور و هر کجا که دلم خواست جولان دهم

-در بین این دو خط - (به یاد قیصر امین پور )

حتما روحش به شادی و آزادی شعرشه...

-اولین تجربه ی ورود به بخش ازون چیزاییه که میخواستم ثبتش کنم برای باور دوستم یاسی که میگفت اینجور حسها دوره ی بازگشت دارن مثل زلزله! ولی از شدت تهدیدهای انجام شده مبنی بر جدی بودن کلاسهای سمیو از امسال به بعد٬ اولین جلسه ی ما در بخش تشکیل نشد و دلیلشم خوب معلومه چه انتظارات بیجایی دارن بعضیا که میخوان همه چیز سر جاش باشه!!!به هر حال از شواهد و قراین با توجه به اعتراضات رزیدنتهای گروههای دیگه اینطور بر میاد که رزیدنتهای گروه ما اصلا از اسم ما هم خوششون نیومده چرا که ما هم هنوز جز اسم اثری ازشون ندیدیم!!! به هر حال از همین جا اعلام میکنم که اسمهای ما انقدر ها هم بد نبودن و مافردا با مامان باباهامون میریم بخش !!!! خلاصه همه ی این چرت و پرتها رو گفتم که بگم فردا ما بالاخره میریم بخش!!!!هورااااااا (البته با دوز کمتر)

-خوبه که دو تا کورس بیشتر به پایان این دوره ی دلچست باقی نمونده اما به هر حال لازمه دو تا از مهمترین نتایجی که با رفیق شفیق تو کورس غدد بهش رسیدیم رو یه جایی بنویسم:۱ مهمترین ریسک فاکتور ابتلا به دیابت نوع ۲ ماهواره میباشد!!! ۲ شرک (shrek)هیچ مشکلی نداره و تنها آکرومگال میباشد!!!

پ.ن. خیلی حرف زدم

پ.ن. خیلی تنبلم

پ.ن. به ۱۰۰ درد عزیز چون نتونستم تو وبلاگشون کامنت بزارم ٬ در مورد اون هایکو  فکر نمیکنم اصلا از زبان یه عاشق اونم از نوع شکست خورده گفته بشه!!! یه بار دیگه بخونینش لطفا!

نوشته شده در ۱۳۸٦/۸/۱۱ساعت ۱:۳٤ ‎ب.ظ توسط sara نظرات () |


Design By : Night Skin